Berapa harga MixCam?

MixCam percuma untuk dimuat turun. Senaraian App Store-nya menunjukkan pelan mingguan $1.99, pelan bulanan perniagaan $9.99, pembelian Pro Kamera $49.99 dan pembelian Buang Tanda Air $2.99. Harga di bawah dibaca dari senaraian pada 24 Oktober 2026.

Dapatkan DualCapture di App Store

Dikemaskini terakhir

Senarai harga MixCam

Item dalam senaraianHarga
Mingguan$1.99
Pro Kamera$49.99
Bulanan Perniagaan$9.99
Buang Tanda Air$2.99

Sumber: senarai pembelian dalam aplikasi pada laman App Store MixCam, dibaca 2026-10-24. Aplikasi diterbitkan oleh Mixcord Inc..

Senarai harga DualCapture, untuk perbandingan

Item dalam senaraianHarga
Premium Mingguan$0.99
Premium Bulanan$2.99
Premium Tahunan$19.99
Premium Seumur Hidup$39.99

Sumber: senarai pembelian dalam aplikasi pada laman App Store DualCapture, dibaca 2026-10-24. Eksport percuma membawa tanda air DualCapture.

Membaca harga ini

Senarai harga menunjukkan apa yang setiap pembelian berharga. Ia tidak memberitahu anda pelan mana yang ditawarkan kepada pengguna baharu, atau sama ada ujian berlaku. Buka paywall aplikasi untuk itu. Untuk perbandingan MixCam penuh lihat alternatif MixCam.

Soalan yang sering diajukan

Adakah MixCam percuma?

MixCam percuma untuk dimuat turun. Senaraian membawa pembelian dalam aplikasi: Mingguan $1.99, Pro Kamera $49.99, Bulanan Perniagaan $9.99, Buang Tanda Air $2.99.

Adakah MixCam mempunyai pilihan seumur hidup?

Senaraiannya menunjukkan satu pembelian sekali sahaja. Lihat jadual di atas.

Berapa harga DualCapture?

Percuma untuk dimuat turun. Premium adalah $0.99 seminggu, $2.99 sebulan, $19.99 setahun atau $39.99 untuk hidup.

Di mana harga ini dibaca?

Dari senarai App Store pada 2026-10-24. Apple menunjukkan harga tempatan di kedai anda sendiri.

Sumber