DualCapture vs Revo: aplikasi kamera dwi mana?

Revo dan DualCapture mencantumkan harga tahunan $19.99 yang sama. Revo menambah pemandangan skrip bahagian yang boleh diubah saiz dan tambahan perekam skrin. DualCapture menambah cahaya skrin dan menyimpan video hadapan, belakang dan gabungan dari satu pengambilan. Revo memerlukan iOS 16, DualCapture iOS 18. Dibaca 24 Oktober 2026.

Dapatkan DualCapture di App Store

Dikemaskini terakhir

Bersebelahan

DualCaptureRevo
PenerbitBlock Browser IncApplorium Ltd
Pilihan berbayar disenaraikanPremium Mingguan $0.99, Bulanan $2.99, Tahunan $19.99, Seumur hidup $39.99Premium $19.99, Premium $39.99, tambahan $3.99
Penilaian App Store4.51 dari 55 penilaian4.67 dari 2,188 penilaian
iOS minimumiOS 18.0 atau kemudianiOS 16.0 atau kemudian
Senarai terakhir dikemaskini18 Oktober 202625 Mac 2026
Tanda airPada eksport percuma; Premium menyingkirkannyaLihat senaraiannya

Dibaca dari senarai App Store masing-masing pada 2026-10-24.

Di mana Revo lebih kuat

Anda mahu pemandangan skrip bahagian yang boleh diubah saiz, atau perekam skrin dalam aplikasi yang sama.

Senaraiannya menerangkan mod skrip bahagian dengan dua pemandangan yang boleh diubah saiz dan memanggil dirinya aplikasi kamera pelbagai nombor satu, yang merupakan tuntutan sendiri.

Di mana DualCapture lebih kuat

DualCapture mempunyai pelan mingguan pada $0.99 dan cahaya skrin untuk bilik gelap.

DualCapture menyimpan video hadapan, belakang dan gabungan dari satu pengambilan, dengan tata letak skrip bahagian dan gambar dalam gambar.

Apa yang perlu disemak sebelum anda bayar

  • Eksport percuma dari DualCapture membawa tanda air. Rakam satu klip terlebih dahulu.
  • DualCapture mempunyai 55 penilaian, jadi penilaiannya bergerak dengan setiap ulasan baharu.
  • Semak senarai Revo untuk harga semasa. Harga langganan berubah.

Soalan yang sering diajukan

Adakah DualCapture lebih baik daripada Revo?

Ia bergantung pada apa yang anda perlukan. Anda mahu pemandangan skrip bahagian yang boleh diubah saiz, atau perekam skrin dalam aplikasi yang sama. DualCapture mempunyai pelan mingguan pada $0.99 dan cahaya skrin untuk bilik gelap.

Mana yang lebih murah, Revo atau DualCapture?

Revo mencantumkan: Premium $19.99, Premium $39.99, tambahan $3.99. DualCapture mencantumkan: Premium Mingguan $0.99, Bulanan $2.99, Tahunan $19.99, Seumur Hidup $39.99. Dibaca 2026-10-24.

Adakah Revo dan DualCapture kedua-duanya merakam hadapan dan belakang pada masa yang sama?

Ya. Kedua-dua senarai menerangkan rakaman dua kamera bersama-sama.

Mana yang mempunyai penilaian App Store lebih banyak?

Revo mempunyai 4.67 daripada 2,188 penilaian. DualCapture mempunyai 4.51 daripada 55 penilaian, dibaca 2026-10-24.

Bolehkah saya cuba DualCapture secara percuma?

Ya. Rakaman dan penyimpanan adalah percuma, dengan tanda air DualCapture pada eksport percuma.

Sumber