DualCapture vs Double Camera: aplikasi kamera dwi mana?

Double Camera mencantumkan lebih 10 tata letak dan menyokong iPhone XS dan yang lebih baru. DualCapture mencantumkan skrip bahagian dan gambar dalam gambar dengan satu pelan Premium. Double Camera mencantumkan beberapa titik harga untuk produk Pro yang sama. Angka dibaca dari kedua-dua senarai App Store pada 24 Oktober 2026.

Dapatkan DualCapture di App Store

Dikemaskini terakhir

Bersebelahan

DualCaptureDouble Camera
PenerbitBlock Browser IncDayworks, LLC
Pilihan berbayar disenaraikanPremium Mingguan $0.99, Bulanan $2.99, Tahunan $19.99, Seumur hidup $39.99Keahlian $2.99 hingga $19.99 dan pembelian seumur hidup $7.99 hingga $19.99, beberapa titik harga disenaraikan
Penilaian App Store4.51 dari 55 penilaian4.6 dari 1,656 penilaian
iOS minimumiOS 18.0 atau kemudianiOS 13.0 atau kemudian
Senarai terakhir dikemaskini18 Oktober 20263 Mac 2026
Tanda airPada eksport percuma; Premium menyingkirkannyaLihat senaraiannya

Dibaca dari senarai App Store masing-masing pada 2026-10-24.

Di mana Double Camera lebih kuat

Anda mahu lebih 10 tata letak atau anda menjalankan versi iOS yang lebih lama.

Senaraiannya menyatakan rakaman serentak berfungsi pada iPhone XS dan yang lebih baru, dengan lebih 10 tata letak untuk menyusun video hadapan dan belakang.

Di mana DualCapture lebih kuat

DualCapture menyimpan senaraiannya pendek: skrin bahagian, gambar-dalam-gambar, dan satu rancangan Premium.

DualCapture menyimpan video hadapan, belakang dan gabungan dari satu pengambilan, dengan tata letak skrip bahagian dan gambar dalam gambar.

Apa yang perlu disemak sebelum anda bayar

  • Eksport percuma dari DualCapture membawa tanda air. Rakam satu klip terlebih dahulu.
  • DualCapture mempunyai 55 penilaian, jadi penilaiannya bergerak dengan setiap ulasan baharu.
  • Semak senarai Double Camera untuk harga semasa. Harga langganan berubah.

Soalan yang sering diajukan

Adakah DualCapture lebih baik daripada Double Camera?

Ia bergantung pada apa yang anda perlukan. Anda mahu lebih 10 tata letak atau anda menjalankan versi iOS yang lebih lama. DualCapture mengekalkan senaraianya pendek: skrip bahagian, gambar dalam gambar, dan satu pelan Premium.

Mana yang lebih murah, Double Camera atau DualCapture?

Double Camera mencantumkan: Keahlian $2.99 hingga $19.99 dan pembelian seumur hidup $7.99 hingga $19.99, beberapa titik harga dicantumkan. DualCapture mencantumkan: Premium Mingguan $0.99, Bulanan $2.99, Tahunan $19.99, Seumur Hidup $39.99. Dibaca 2026-10-24.

Adakah Double Camera dan DualCapture kedua-duanya merakam hadapan dan belakang pada masa yang sama?

Ya. Kedua-dua senarai menerangkan rakaman dua kamera bersama-sama.

Mana yang mempunyai penilaian App Store lebih banyak?

Double Camera mempunyai 4.6 daripada 1,656 penilaian. DualCapture mempunyai 4.51 daripada 55 penilaian, dibaca 2026-10-24.

Bolehkah saya cuba DualCapture secara percuma?

Ya. Rakaman dan penyimpanan adalah percuma, dengan tanda air DualCapture pada eksport percuma.

Sumber