DualCapture vs DualShot Recorder: aplikasi kamera dwi mana?

DualShot Recorder dan DualCapture kedua-duanya mencantumkan 4K dan 24, 30 atau 60 fps. DualShot mencantumkan $1.99 sebulan dan $9.99 setahun. DualCapture mencantumkan $2.99 sebulan, $19.99 setahun dan $39.99 seumur hidup. DualShot lebih murah untuk berlangganan. Dibaca dari kedua-dua senarai pada 24 Oktober 2026.

Dapatkan DualCapture di App Store

Dikemaskini terakhir

Bersebelahan

DualCaptureDualShot Recorder
PenerbitBlock Browser IncDDJR PRODUCTIONS LLC
Pilihan berbayar disenaraikanPremium Mingguan $0.99, Bulanan $2.99, Tahunan $19.99, Seumur hidup $39.99Advanced Tahunan $9.99, Advanced Bulanan $1.99 (tiada pilihan seumur hidup dicantumkan)
Penilaian App Store4.51 dari 55 penilaian4.73 dari 1,885 penilaian
iOS minimumiOS 18.0 atau kemudianiOS 17.6 atau kemudian
Senarai terakhir dikemaskini18 Oktober 20265 Jun 2026
Tanda airPada eksport percuma; Premium menyingkirkannyaLihat senaraiannya

Dibaca dari senarai App Store masing-masing pada 2026-10-24.

Di mana DualShot Recorder lebih kuat

Anda mahu pelan tahunan hampir $10 dan tidak memerlukan pembelian seumur hidup.

Senaraiannya menyebutkan 4K dan 1080p pada 24, 30 atau 60 fps.

Di mana DualCapture lebih kuat

DualCapture mencantumkan pilihan seumur hidup dan pelan $0.99 mingguan.

DualCapture menyimpan video hadapan, belakang dan gabungan dari satu pengambilan, dengan tata letak skrip bahagian dan gambar dalam gambar.

Apa yang perlu disemak sebelum anda bayar

  • Eksport percuma dari DualCapture membawa tanda air. Rakam satu klip terlebih dahulu.
  • DualCapture mempunyai 55 penilaian, jadi penilaiannya bergerak dengan setiap ulasan baharu.
  • Semak senarai DualShot Recorder untuk harga semasa. Harga langganan berubah.

Soalan yang sering diajukan

Adakah DualCapture lebih baik daripada DualShot Recorder?

Ia bergantung pada apa yang anda perlukan. Anda mahu pelan tahunan hampir $10 dan tidak memerlukan pembelian seumur hidup. DualCapture mencantumkan pilihan seumur hidup dan pelan $0.99 mingguan.

Mana yang lebih murah, DualShot Recorder atau DualCapture?

DualShot Recorder mencantumkan: Advanced Tahunan $9.99, Advanced Bulanan $1.99 (tiada pilihan seumur hidup dicantumkan). DualCapture mencantumkan: Premium Mingguan $0.99, Bulanan $2.99, Tahunan $19.99, Seumur Hidup $39.99. Dibaca 2026-10-24.

Adakah DualShot Recorder dan DualCapture kedua-duanya merakam hadapan dan belakang pada masa yang sama?

Ya. Kedua-dua senarai menerangkan rakaman dua kamera bersama-sama.

Mana yang mempunyai penilaian App Store lebih banyak?

DualShot Recorder mempunyai 4.73 daripada 1,885 penilaian. DualCapture mempunyai 4.51 daripada 55 penilaian, dibaca 2026-10-24.

Bolehkah saya cuba DualCapture secara percuma?

Ya. Rakaman dan penyimpanan adalah percuma, dengan tanda air DualCapture pada eksport percuma.

Sumber